"Azpetrol" yeni yanacaqdoldurma məntəqələrini istifadəyə verdi
21.12.201518-19 dekabr 2015-ci il tarixlərində "Azpetrol" şirkəti özünün 3 yeni yanacaqdoldurma məntəqələrini istifadəyə verdi. Beyləqan, Gəncə və Samux rayonunda yerləşən bu məntəqələr şirkətin sayca 84-cü, 85-ci və 86-cı yanacaqdoldurma məntəqələridir. Yeni məntəqələrin açılışı mərasimində şəhər İcra Hakimiyyətlərinin başçıları və digər qonaqlar da iştirak edirdilər.
Məntəqələrin açılışı zamanı şirkətin baş direktoru Ceyhun Məmmədov qeyd etdi ki, yeni yanacaqdoldurma məntəqələrinin açılışı Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı ərəfəsinə təsadüf etdiyindən xüsusilə əlamətdardlr. Şirkətin rəhbəri daha sonra qeyd etdi ki, yeni məntəqələrin istifadəyə verilməsi ilə yeni iş yerlərinin açılması məsələsi həll olunur ki, bu da şirkətin fəaliyyətinin əsas istiqamətlərindən biridir. Еyni zamanda Gəncə şəhərində müştərilərin rahatlığını təmin etmək üçün hər cür şəraitə malik olan yeni Motel də istifadəyə verildi.
"Azpetrol" yaxın gələcəkdə Bakı şəhərində və Tərtər rayonunda da yeni yanacaqdoldurma məntəqələrinin açılışını nəzərdə tutur.

21.12.2015On December 18-19, 2015 Azpetrol company put into operation its 3 new petrol filling stations. These stations, located at Beylagan, Ganja and Samukh region are the 84th, 85th and 86th petrol filling stations of the company. Opening ceremony of new stations was attended by heads of city Executive Powers and other guests.
In an opening ceremony of new stations, the Director General of the Company Jeyhun Mammadov noted that as the date of opening of new petrol filling stations coincided with the Solidarity Day of the World Azerbaijanis and New Year holiday, it becomes truly portentous event. The head of the company also mentioned that opening new petrol stations solves the problem of establishment of new work places and this is one of the main directions of the company’s activity. Along with it, a new Motel with all conveniences was opened in Ganja city in order to provide comfort for the clients.
Azpetrol in the near future plans to open new petrol filling stations in Baku city and Tartar region.