"Azpetrol" yeni yanacaqdoldurma məntəqələrini istifadəyə verdi
21.12.201518-19 dekabr 2015-ci il tarixlərində "Azpetrol" şirkəti özünün 3 yeni yanacaqdoldurma məntəqələrini istifadəyə verdi. Beyləqan, Gəncə və Samux rayonunda yerləşən bu məntəqələr şirkətin sayca 84-cü, 85-ci və 86-cı yanacaqdoldurma məntəqələridir. Yeni məntəqələrin açılışı mərasimində şəhər İcra Hakimiyyətlərinin başçıları və digər qonaqlar da iştirak edirdilər.
Məntəqələrin açılışı zamanı şirkətin baş direktoru Ceyhun Məmmədov qeyd etdi ki, yeni yanacaqdoldurma məntəqələrinin açılışı Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il bayramı ərəfəsinə təsadüf etdiyindən xüsusilə əlamətdardlr. Şirkətin rəhbəri daha sonra qeyd etdi ki, yeni məntəqələrin istifadəyə verilməsi ilə yeni iş yerlərinin açılması məsələsi həll olunur ki, bu da şirkətin fəaliyyətinin əsas istiqamətlərindən biridir. Еyni zamanda Gəncə şəhərində müştərilərin rahatlığını təmin etmək üçün hər cür şəraitə malik olan yeni Motel də istifadəyə verildi.
"Azpetrol" yaxın gələcəkdə Bakı şəhərində və Tərtər rayonunda da yeni yanacaqdoldurma məntəqələrinin açılışını nəzərdə tutur.

Компания «Azpetrol» сдала в эксплуатацию новые автозаправочные станции
21.12.201518-19 декабря 2015 г. компания «Azpetrol» сдала в эксплуатацию 3 новые автозаправочные станции. Данные станции, расположенные в Бейлаганском, Гянджинском и Самухском районах, стали 84, 85 и 86-м по числу автозаправочными станциями компании. На церемонии открытия новых станций принимали участие главы Исполнительной власти города и другие гости.
Во время открытия АЗС генеральный директор компании Джейхун Мамедов отметил, что открытие новых автозаправочных станций особенно знаменательно, так как приходится на канун Дня Солидарности Азербайджанцев Мира и Нового года. Руководитель компании далее отметил, что со сдачей в использование новых станций решается вопрос открытия новых рабочих мест, что является одним из основных направлений деятельности компании. В то же время, в городе Гяндже для обеспечения комфорта клиентов в использование сдан новый Мотель, обеспеченный всеми условиями.
«Azpetrol» в ближайшем будущем планирует открыть новые автозаправочные станции в городе Баку и Тертерском районе.