Ölkəmizdə fəaliyyət göstərən “Wyndham Garden Baku” hoteli bu gün 2 yaşını qeyd edir.
Turistlərin rahatlığını düşünərək onlar üçün hər cür şərait yaradan “Wyndham Garden Baku” hoteli 25 oktyabr 2022-ci ildən fəaliyyət göstərir. Hotelin rəsmi açılış mərasimi 27 yanvar 2023-cü ildə baş tutub.
Hotel, ümumilikdə 88 otaq, konfrans və 15 nəfərlik iclas zalı, banket zalları, restoran, SPA və Fitness xidmətlərini qonaqlara təklif edir. Xan Çinar zalı 100-160 nəfərlik, Şam zalı isə 40-60 nəfərlikdir.
Ən əsası isə hava limanından və şəhər mərkəzindən cəmi 15 dəqiqə məsafədə yerləşən “Wyndham Garden Baku” hotelində, qonaqların rahatlığını nəzərə alaraq xüsusi transfer xidməti fəaliyyət göstərir.
Hotelin 100 nəfərə yaxın peşəkar və gülərüz personalı qonaqlara yüksək xidmət göstərir. “Wyndham Garden Baku” hoteli müxtəlif tədbirlərin, əlamətdar günlərin, banketlərin və şənliklərin keçirilməsinə tam uyğundur.
Hoteldəki “Magnolia” restoranının təcrübəli aşpazları tərəfindən hazırlanan milli və xarici təamlar, öz dadı ilə sizi məftun edəcək.
Bundan başqa, hotelin tərkibində fəaliyyət göstərən “Olive SPA & Wellness” mərkəzi, qonaqların asudə vaxtının həm maraqlı, həm də faydalı keçirməsi üçün nəzərdə tutulub. Burada 25 m uzunluğunda hovuz, kardio və fitness zalları, fin və rus saunaları (bura kisə, köpüklü masaj və bədən skrabı xidmətləri daxildir), türk hamamı, çoxsaylı masaj və müalicə otaqları qonaqların tam ixtiyarına verilib.
Həmçinin “Vitamin Bar”, idman zalı və fitnes xidmətləri də mövcuddur ki, burada siz peşəkar təlimçilərlə istədiyiniz bədən formasına sahib ola bilərsiniz.
Qeyd edək ki, “Wyndham Garden Baku” hoteli “Azpetrol” şirkətinə məxsusdur. “Wyndham Garden Baku” hoteli ilin bütün fəsillərində qonaqlara yüksək səviyyədə xidmət göstərməyə tam hazırdır.

"Wyndham Garden Baku" hotel operating in our country is celebrating its 2nd anniversary today.
"Wyndham Garden Baku" hotel, which thinks about the comfort of tourists and creates all conditions for them, has been operating since October 25, 2022. The official opening ceremony of the hotel took place on January 27, 2023. The hotel has a total of 88 rooms, conference, meeting hall for 15 people, banquet halls. Khan Chinar hall for 100-160 people, Sham hall for 40-60 people, restaurant, SPA and Fitness services are offered to guests.
Most importantly, the Wyndham Garden Baku hotel located just 15 minutes from the airport and the city center operates a special transfer service by taking into account the comfort of the guests. About 100 professional and friendly staff work at "Wyndham Garden Baku" hotel.
"Wyndham Garden Baku" hotel is fully suitable for holding various events, significant days, banquets and celebrations. National and foreign dishes prepared by the experienced chefs of the "Magnolia" restaurant in the hotel will charm you with their taste. Moreover, the "Olive SPA & Wellness" center, which operates within the hotel, is designed for both interesting and useful leisure time of the guests. Here, a 25 m long swimming pool, cardio and fitness rooms, Finnish and Russian saunas (including bag, bubble massage and body scrub services) and Turkish bath, numerous massage and treatment rooms are available to guests.
There is also a gym with "Vitamin Bar" and fitness services, so you can have the body shape you desire with professional trainers. Please note that "Wyndham Garden Baku" hotel belongs to "Azpetrol" company. "Wyndham Garden Baku" hotel is fully ready to provide high level of service to guests in all seasons of the year.