“Azpetrol” şirkəti "Dövlət-özəl dialoqunun inkişafına verdiyi dəstəyə görə" Fəxri Fərmanı ilə təltif olunub.
Azərbaycan Sahibkarlar Konfederasiyasının üzvü olan “Azpetrol” şirkəti "Dövlət-özəl dialoqunun inkişafına verdiyi dəstəyə görə" Fəxri Fərmanı ilə təltif olunub.
Mükafatı Azərbaycan Sahibkarlar Konfederasiyasının baş katibi Ziya Hacılı şirkətin Baş direktoru Ceyhun Məmmədova təqdim edib.

Azpetrol Company Awarded the Certificate of Honor for Contribution to the Development of Public-Private Dialogue.
Azpetrol Company, a member of the National Confederation of Entrepreneurs (Employers) Organizations of the Republic of Azerbaijan, has been awarded a Certificate of Honor "For contribution to the development of public-private dialogue."
The award was presented to the Company’s General Director, Jeyhun Mammadov, by the Secretary General of the National Confederation of Entrepreneurs (Employers) Organizations of the Republic of Azerbaijan, Ziya Hajili.