Ölkəmizdə fəaliyyət göstərən “Wyndham Garden Baku” hoteli bu gün 3 yaşını qeyd edir. Turistlərin rahatlığını düşünərək onlar üçün hər cür şərait yaradan “Wyndham Garden Baku” hoteli 25 oktyabr 2022-ci ildən fəaliyyət göstərir. Hotelin rəsmi açılış mərasimi 27 yanvar 2023-cü ildə baş tutub.
Hotel, ümumi 88 otaq, konfrans, 15 nəfərlik iclas zalı, banket zalları, bura daxildir “Xan Çinar” zalı 100-160 nəfərlik, “Şam” zalı 40-60 nəfərlik, restoran, SPA və Fitness xidmətlərini qonaqlara təklif edir. Ən əsası isə hava limanından və şəhər mərkəzindən cəmi 15 dəqiqə məsafədə yerləşən “Wyndham Garden Baku” hotelində, qonaqların rahatlığını nəzərə alaraq xüsusi transfer xidməti fəaliyyət göstərir. “Wyndham Garden Baku” hotelində 100 nəfərə yaxın peşəkar və gülərüz personal çalışır.
“Wyndham Garden Baku”hoteli müxtəlif tədbirlərin, əlamətdar günlərin, banketlərin və şənliklərin keçirilməsinə tam uyğundur.
Hoteldəki “Magnolia”restoranının təcrübəli aşpazları tərəfindən hazırlanan milli və xarici təamlar, öz dadı ilə sizi məftun edəcək.
Bundan başqa hotelin tərkibində fəaliyyət göstərən “Olive SPA & Wellness” mərkəzi, qonaqların asudə vaxtının həm maraqlı, həm də faydalı keçirməsi üçün nəzərdə tutulub. Burada 25 m uzunluğunda hovuz, kardio və fitness zalları, fin və rus saunaları (bura daxildir kisə, köpüklü masaj və bədən skrabı xidmətləri) və türk hamamı, çoxsaylı masaj və müalicə otaqları qonaqların tam ixtiyarına verilib. Həmçinin “Vitamin Bar” ilə idman zalı, fitnes xidmətləri də var ki, siz peşəkar təlimçilərlə istədiyiniz bədən formasına sahib ola bilərsiz.
Qeyd edək ki, “Wyndham Garden Baku” hoteli Azpetrol şirkətinə məxsusdur.
“Wyndham Garden Baku” hoteli ilin bütün fəsillərində qonaqlara yüksək səviyyədə xidmət göstərməyə tam hazırdır.

Отель «Wyndham Garden Baku» сегодня отмечает своё трёхлетие.
Действующий в нашей стране отель «Wyndham Garden Baku» сегодня празднует своё трёхлетие. Заботясь о комфорте туристов и создавая для них все необходимые условия, отель «Wyndham Garden Baku» функционирует с 25 октября 2022 года. Официальная церемония открытия состоялась 27 января 2023 года.
Отель предлагает гостям 88 номеров, конференц-зал, зал заседания на 15 человек, банкетные залы, включая зал «Xan Çinar» (на 100–160 человек) и зал «Şam» (на 40–60 человек), а также ресторан, SPA и фитнес-услуги.
Самое важное — отель «Wyndham Garden Baku» расположен всего в 15 минутах езды от аэропорта и центра города и для удобства гостей предлагает специальную трансферную службу.
В отеле работает около 100 профессиональных и доброжелательных сотрудников.
Отель «Wyndham Garden Baku» идеально подходит для проведения различных мероприятий, торжественных случаев, банкетов и праздников.
Национальные и международные блюда, приготовленные опытными поварами ресторана «Magnolia», восхитят вас своим вкусом.
Кроме того, в состав отеля входит центр «Olive SPA & Wellness», созданный для того, чтобы сделать досуг гостей не только приятным, но и полезным. В распоряжении гостей: бассейн длиной 25 м, кардио- и фитнес-залы, финская и русская сауны (включая услуги кисе - традиционного пилинга, мыльного массажа и пилинга тела), турецкий хаммам, многочисленные массажные и лечебные кабинеты. Также функционируют «Vitamin Bar», спортивный зал и фитнес-услуги, где вы сможете достичь желаемой формы тела под руководством профессиональных тренеров.
Следует отметить, что отель «Wyndham Garden Baku» принадлежит компании Azpetrol.
Отель «Wyndham Garden Baku» полностью готов предоставлять гостям услуги самого высокого уровня во все времена года.