Ölkəmizdə fəaliyyət göstərən “Wyndham Garden Baku” hoteli bu gün 3 yaşını qeyd edir. Turistlərin rahatlığını düşünərək onlar üçün hər cür şərait yaradan “Wyndham Garden Baku” hoteli 25 oktyabr 2022-ci ildən fəaliyyət göstərir. Hotelin rəsmi açılış mərasimi 27 yanvar 2023-cü ildə baş tutub.
Hotel, ümumi 88 otaq, konfrans, 15 nəfərlik iclas zalı, banket zalları, bura daxildir “Xan Çinar” zalı 100-160 nəfərlik, “Şam” zalı 40-60 nəfərlik, restoran, SPA və Fitness xidmətlərini qonaqlara təklif edir. Ən əsası isə hava limanından və şəhər mərkəzindən cəmi 15 dəqiqə məsafədə yerləşən “Wyndham Garden Baku” hotelində, qonaqların rahatlığını nəzərə alaraq xüsusi transfer xidməti fəaliyyət göstərir. “Wyndham Garden Baku” hotelində 100 nəfərə yaxın peşəkar və gülərüz personal çalışır.
“Wyndham Garden Baku”hoteli müxtəlif tədbirlərin, əlamətdar günlərin, banketlərin və şənliklərin keçirilməsinə tam uyğundur.
Hoteldəki “Magnolia”restoranının təcrübəli aşpazları tərəfindən hazırlanan milli və xarici təamlar, öz dadı ilə sizi məftun edəcək.
Bundan başqa hotelin tərkibində fəaliyyət göstərən “Olive SPA & Wellness” mərkəzi, qonaqların asudə vaxtının həm maraqlı, həm də faydalı keçirməsi üçün nəzərdə tutulub. Burada 25 m uzunluğunda hovuz, kardio və fitness zalları, fin və rus saunaları (bura daxildir kisə, köpüklü masaj və bədən skrabı xidmətləri) və türk hamamı, çoxsaylı masaj və müalicə otaqları qonaqların tam ixtiyarına verilib. Həmçinin “Vitamin Bar” ilə idman zalı, fitnes xidmətləri də var ki, siz peşəkar təlimçilərlə istədiyiniz bədən formasına sahib ola bilərsiz.
Qeyd edək ki, “Wyndham Garden Baku” hoteli Azpetrol şirkətinə məxsusdur.
“Wyndham Garden Baku” hoteli ilin bütün fəsillərində qonaqlara yüksək səviyyədə xidmət göstərməyə tam hazırdır.

Operating in our country, the Wyndham Garden Baku hotel marks its third anniversary today. Always prioritizing the comfort of tourists and providing every possible convenience, Wyndham Garden Baku has been operating since October 25, 2022. The hotel’s official opening ceremony took place on January 27, 2023.
The hotel offers guests 88 rooms, a conference hall, a meeting room for 15 people, banquet halls — including the “Xan Çinar” Hall (for 100–160 guests) and the “Şam” Hall (for 40–60 guests) — as well as a restaurant, SPA, and fitness services.
Most importantly, the Wyndham Garden Baku hotel is located just 15 minutes away from both the airport and the city center, and operates a special transfer service for the comfort of its guests.
The hotel employs around 100 professional and friendly staff members.
The Wyndham Garden Baku hotel is perfectly suited for hosting various events, special occasions, banquets, and celebrations.
National and international dishes prepared by the experienced chefs of the “Magnolia” restaurant will delight you with their exquisite taste.
In addition, the “Olive SPA & Wellness” center, operating within the hotel, is designed to make guests’ leisure time both enjoyable and beneficial. Guests can take advantage of a 25-meter swimming pool, cardio and fitness halls, Finnish and Russian saunas (including kise - traditional exfoliation treatment, foam massage, and body scrub services), a Turkish hammam, and numerous massage and treatment rooms.
The hotel also features a “Vitamin Bar”, gym, and fitness services where guests can achieve their desired body shape with the help of professional trainers.
It is worth noting that the Wyndham Garden Baku hotel is owned by Azpetrol Company.
The Wyndham Garden Baku hotel is fully prepared to provide guests with high-quality service throughout all seasons of the year